ILLUSTRATION

V grafickej ilustrácií aj celkovo v mojej tvorbe sa najviac venujem charakterom/postavám. Vo voľnom čase moju tvorbu ovplyvňuje z veľkej časti tematika Starovekého Grécka a jeho božstva. Takisto sa rada nechávam inšpirovať aj opakom božstva – rôznymi démonmi, zápornými postavami a fantasy stvoreniami.

V rámci toho sa moja ponuka grafických prác rozdelila na pár základných kategórií. Základom každej kategórie je AVATAR, podoba určitej postavy, ktorá môže mať rôzne využitia – pre biznis, pre osobné potešenie, pre merch, branding, pre marketingový materiál atď. Všetko opäť záleží na individuálnom klientovi, jeho požiadavke a našej dohode.

Grafické ilustrácie ponúkam v REALISTICKOM štýle a v mojom SIGNATURE štýle.

V ponuke mám aj LOGO/IKONY/INÉ kategóriu, kde sa venujem tvorbe špecifických log, ikoniek alebo plagátov atď. Špecifický je vlastne aj môj štýl, ktorým tieto veci tvorím, takže by to malo človeku vyslovene sadnúť. Nevenujem sa tvorbe klasických, elegantných log, práve naopak, niečomu originálnemu a na mieru.

Proces objednávky ilustrácie/grafiky spočíva vo vyplnení a odoslaní dotazníku ILLUSTRATION FORMULÁR, ktorý nájdete nižšie v tejto sekcii.

BUSINESS AVATAR

Grafická ilustrácia Vašej podoby pre spestrenie biznisu, ktorému sa venujete.

Klasicky ide o hlavu/torzo postavy v realistickom štýle, buď jednoduché alebo custom zložitejšie pozadie a nápis/zakomponovanie loga.

CUSTOM AVATAR

Grafická ilustrácia Vašej podoby pre osobnú potrebu, ako darček alebo pamiatka na Vášho chlpáča.

V tejto sekcii je na výber buď SINGLE formát (max jedna osoba, max jedno zvieratko) alebo PORTRAIT formát (viac ako jedna osoba, viac ako jedno zvieratko).

Klasicky ide o celé telo postavy v realistickom štýle, buď jednoduché alebo custom zložitejšie pozadie, väčšinou bez nápisu.

SIGNATURE ILLUSTRATION

SIGNATURE sekcia je vlastne akákoľvek grafická ilustrácia, či už BUSINESS alebo CUSTOM, či SINGLE alebo PORTRAIT formát, v mojom „rukopise“. Všetko je opäť o dohode. 

LOGO/IKONY/INÉ

Tvorba špecifických log, ikoniek alebo plagátov atď. Špecifický je štýl, ktorým tieto veci tvorím, takže by to malo človeku vyslovene sadnúť. Nevenujem sa tvorbe klasických, elegantných log, práve naopak, niečomu originálnemu a na mieru.

ILLUSTRATION FORMULÁR

Selected Value: 0
Tu prosím napísať, ak máte už nejakú predstavu, farebné preferencie, nápisy, ak má byť zahrnutý nejaký predmet alebo zviera atď...